2014 Gelin Çiçeği Modası Kullanan Malatya escort

2014 Gelin Çiçeği Modası

2014 yazının gelmesiyle birlikte kına geceleri ve düğünler daha çok organize edilerek yapılmaya başlandı. Düğün her insanın en mutlu olmak istediği ve muazzam bir gün geçirmek istedikleri özel bir organizasyondur. Bu sebeple evlenecek gelin ve damat adayları düğünlerini her zaman modaya uydurmak ve geri kalmışlık hissi yaşamamak isterler.

Düğünlerin olmazsa olmazlarından biri düğün çiçekleridir. Düğün çiçekleri nin süslemesi ve çiçek renkleri her sene olduğu gibi 2014 sezonunda da değişiklik gösterdi. Geçen sene daha romantik gelin çiçekleri modaydı. Kırmızı ve borda renkli çiçeklerle oluşturularak romantiklik katılan düğün çiçekleri artık geride kaldı. Bu senenin gelin çiçeği modası pastel renklerden oluşmakta. Daha sade olan düğün çiçekleriyle sadelikten doğan asalet düğün ortamına yansıtılmak istenmektedir. Gül kurusu, pudra renkleri gibi sade ve pastel renklerin birbirine harmanlanmasıyla oluşturulan düğün çiçekleri bu senenin düğün modasına damgayı vurdu. Ayrıca düğün çiçeklerinin tülleri de geçen sene daha romantik renkler denilen kırmızı ve bordo renklerinden oluşuyordu. 2014 gelin çiçeği modasına baktığımızda bu renkler yeni krem ve beyaz renklere bırakmıştır. Ayrıca tüller dantelli olup düğün çiçeklerine abiye havası verilmek istenmiştir.

2014 gelin çiçeği modası bu sene sadelikten yana. Bu durum da en çok sadeliği ve duruluğu seven gelin adaylarına müjde niteliğinde gelecektir. Böylece tam istedikleri renk ve konsept de bir düğüne gelinlik etmiş olacaklar.

28 Eylül 2016 17:06